Zvěstuj dál Boží lásku

1. Neboť Bůh měl svět tak rád, že se rozhodl z lásky dát svého Syna nejdražšího, aby vykoupil náš pád. Lásky poselství přináší nám a ty, kdo slyší, posílá hlásat lásku dál ze všech sil, ať celý svět ji zná.
R1: Boží lásku k nám zvěstuj dál, tu největší, jakou poznal svět, hledej v Něm a všechny ty bloudící veď domů zpět. Naplň nejtemnější kouty světlem, které Bůh nám dal, na cestách, na polích, na každém z kroků svých Boží lásku k nám, lásku k nám zvěstuj dál.

2. Do bouří stále zní hlas tichý: „Pokoj vám. Stejně jako Mne Můj Otec dnes i Já vás posílám. Zkuste odemknout brány srdcí a přijmout lásku Mou změnit svůj život a změnit svět, který potácí se tmou.“
R1: Boží lásku k nám zvěstuj dál…
R2: Boží lásku k nám zvěstuj dál, tu největší, jakou poznal svět, hledej v Něm a všechny ty bloudící veď domů zpět. Naplň nejtemnější kouty světlem, které Bůh nám dal, na cestách, na polích, na každém z kroků svých Boží lásku k nám, lásku k nám zvěstuj dál. Tu největší jakou poznal svět, na cestách, na polích, na každém z kroků svých Boží lásku k nám, lásku k nám, lásku k nám, lásku k nám, lásku k nám zvěstuj dál, lásku k nám zvěstuj dál.